bardzo ładnie ;)
Polubili:
roosette
olka1709
baniaaa
piiwonia
yosha
Kalka1
Mikusia206
skatercovv
moczygusta
madzia1206
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?