bardzo ładnie ;)
Polubili:
nie_ma_mnie
etoilee
32488
jestem_paul
pannahanna
Akanksha
MeSeeNir
pyyysia15
omens
yoooooooo
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?