bardzo ładnie ;)
Polubili:
moczygusta
Lala6642
elena22
yoooooooo
nie_ma_mnie
roosette
CafeLatte
zuzia123
goofyy
yummyyummy
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?