bardzo ładnie ;)
Polubili:
wowsolovely
nadik10
aniaa99
piiwonia
czekoladowa_cherry
martaa931
madzia1206
Lala6642
mf1996
yummyyummy
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?