bardzo ładnie ;)
Polubili:
Carolinexe
TinaCris
yummyyummy
kinga1317
mallie
mf1996
Don
yoooooooo
Pantinkaaa
Paulineek
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?