bardzo ładnie ;)
Polubili:
KajaMeee138
jestem_paul
baniaaa
goofyy
aniaa99
piiwonia
zuzia123
wowsolovely
Tozia
kaffka1999
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?