bardzo ładnie ;)
Polubili:
kasiek595
Renata
igaiguana
florentyna9
omens
jestem_paul
madzialenka231
nie_ma_mnie
kinga1317
moiia
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?