bardzo ładnie ;)
Polubili:
Carolinexe
mf1996
wowsolovely
CafeLatte
etoilee
kattevez
Ellie1234
yummyyummy
mika1730
Ewacia06
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?