bardzo ładnie ;)
Polubili:
martaa931
baniaaa
MeSeeNir
goofyy
wowsolovely
asiulka0728
roosette
moniaa88
aniaa99
omens
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?