bardzo ładnie ;)
Polubili:
Ellie1234
panda45
omens
aniaa99
yosha
kasiek595
yoooooooo
Pantinkaaa
asiulka0728
pyyysia15
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?