bardzo ładnie ;)
Polubili:
elena22
dariacullen
Don
etoilee
igaiguana
monik6
baniaaa
nie_ma_mnie
Ewacia06
magg54
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?