bardzo ładnie ;)
Polubili:
yosha
Mikusia206
dariacullen
wowsolovely
zuzia123
Austenjane
Paulineek
olka1709
Ellie1234
agatella
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?