bardzo ładnie ;)
Polubili:
rainbowstrength
mika1730
TinaCris
yummyyummy
Lala6642
mf1996
czokolata
nie_ma_mnie
etoilee
moniaa88
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?