bardzo ładnie ;)
Polubili:
asiulka0728
mf1996
KajaMeee138
rainbowstrength
Qperty7
etoilee
baniaaa
jestem_paul
werciak13
nadik10
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?