bardzo ładnie ;)
Polubili:
piiwonia
pyyysia15
kaffka1999
pannahanna
aniaa99
moiia
Kalka1
cukiereczek012
fbtest
olka1709
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?