bardzo ładnie ;)
Polubili:
cukiereczek012
omens
KajaMeee138
Jasmina201
zuzia123
Carolinexe
mallie
roosette
rainbowstrength
BruceWayne
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























fbtest
nono ladne
Mer2
Dzięki poszukam może znajde . Tylko kłopot z bluzką :(
bratzi
spodnie były w stradivarius tak mi się wydaje
Mer2
Wie ktoś gdzie można takie spodnie i bluzkę dostać ?