baza do wianka
Polubili:
llgosienkall
czarusia
misaga
spierdalantus
PaulinCa
rastaawomen
patasia1
Maaadziulekkk29
zuza0277
FlorkaKa
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























patasia1
Piekne, w naszej rodzinie moja ciotka takie robila a pozniej wtykala suszki.Wygladalo to przepieknie i jest jednym z moich najfajniejszych wspomnien z dziecinstwa.Dzien robienia wiankow, przygotowania i ten zapach.Wieszalo sie je na drzwiach a nawet zawozilo na groby;)