baza do wianka
Polubili:
TheKamila25
kaja0112
anias1981
spierdalantus
Agatniunia
harukatenoh00
licka
agaaatom
wercia9064
Joanna14327
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























patasia1
Piekne, w naszej rodzinie moja ciotka takie robila a pozniej wtykala suszki.Wygladalo to przepieknie i jest jednym z moich najfajniejszych wspomnien z dziecinstwa.Dzien robienia wiankow, przygotowania i ten zapach.Wieszalo sie je na drzwiach a nawet zawozilo na groby;)