baza do wianka
Polubili:
merchewkowaowa
Justyneczka_xD
FlorkaKa
bmagda85
PaulinCa
betika
Nappi
dominiquezet
aneta_anula
EwelinaPolakiewicz
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























patasia1
Piekne, w naszej rodzinie moja ciotka takie robila a pozniej wtykala suszki.Wygladalo to przepieknie i jest jednym z moich najfajniejszych wspomnien z dziecinstwa.Dzien robienia wiankow, przygotowania i ten zapach.Wieszalo sie je na drzwiach a nawet zawozilo na groby;)