baza do wianka
Polubili:
agaaatom
zuza0277
czarnadziewczyna
mala_czarna007
PollyWhite
Joanna14327
dominiquezet
anetucha45
Justyneczka_xD
merchewkowaowa
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























patasia1
Piekne, w naszej rodzinie moja ciotka takie robila a pozniej wtykala suszki.Wygladalo to przepieknie i jest jednym z moich najfajniejszych wspomnien z dziecinstwa.Dzien robienia wiankow, przygotowania i ten zapach.Wieszalo sie je na drzwiach a nawet zawozilo na groby;)