baza do wianka
Polubili:
vipka18
anita040895
czarusia
Agatniunia
3mmm
anias1981
MisiaaLoveeeczo
asmalinkaxD
merchewkowaowa
Avariel
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























patasia1
Piekne, w naszej rodzinie moja ciotka takie robila a pozniej wtykala suszki.Wygladalo to przepieknie i jest jednym z moich najfajniejszych wspomnien z dziecinstwa.Dzien robienia wiankow, przygotowania i ten zapach.Wieszalo sie je na drzwiach a nawet zawozilo na groby;)