baza do wianka
Polubili:
Joanna14327
lalou
merchewkowaowa
czarnadziewczyna
anita040895
FlorkaKa
dominiquezet
Marchewka7
llgosienkall
mala_czarna007
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























patasia1
Piekne, w naszej rodzinie moja ciotka takie robila a pozniej wtykala suszki.Wygladalo to przepieknie i jest jednym z moich najfajniejszych wspomnien z dziecinstwa.Dzien robienia wiankow, przygotowania i ten zapach.Wieszalo sie je na drzwiach a nawet zawozilo na groby;)