baza do wianka
Polubili:
licka
asmalinkaxD
Avariel
agaaatom
olawie
dzastynka_z
zuza0277
kaja0112
SarkensXD
czarnadziewczyna
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























patasia1
Piekne, w naszej rodzinie moja ciotka takie robila a pozniej wtykala suszki.Wygladalo to przepieknie i jest jednym z moich najfajniejszych wspomnien z dziecinstwa.Dzien robienia wiankow, przygotowania i ten zapach.Wieszalo sie je na drzwiach a nawet zawozilo na groby;)