Więcej zszywek z tablicy
Fajnie że dekolt Ci został. Najczęściej to spada pierwsze w trakcie odchudzania.
gratuluję!! oby tak dalej :) życzę powodzenia!! :)
wow super gratulacje
w pierwsze pol roku schudlam ok 25 kilo pozniej w nastepne 6mcy 10 i dalej walcze:)
Gratuluję! Pochwal się jak tego dokonałaś i w jakim czasie.
Wielkie gratulacje kochana!
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
kacperek2505
Fajnie że dekolt Ci został. Najczęściej to spada pierwsze w trakcie odchudzania.
dita
gratuluję!! oby tak dalej :) życzę powodzenia!! :)
domi2000112
wow super gratulacje
GosiaBiaobrzewska
w pierwsze pol roku schudlam ok 25 kilo pozniej w nastepne 6mcy 10 i dalej walcze:)
konto-usunięte
Gratuluję! Pochwal się jak tego dokonałaś i w jakim czasie.
pooczwara
Wielkie gratulacje kochana!