Więcej zszywek z tablicy
są niesamowite, jeszcze niedawno nosili je sami thrasherzy i nazywają się HIGH TOPY chyba tak się pisze..
Tą są air force 1 i posiadam takie <3 Tak jaram się nimi:]
to nie są air maxy ;p
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
estera1234
są niesamowite, jeszcze niedawno nosili je sami thrasherzy i nazywają się HIGH TOPY chyba tak się pisze..
Any
Tą są air force 1 i posiadam takie <3 Tak jaram się nimi:]
paulasx3
to nie są air maxy ;p