Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

dobre :3
...
...
....
nogi!
...
...
...
;))
;))
...
...
...
;)))
;)))
...
...
....
Rihanna <3
;))
Nike janoski ! <3
<3 !!!!
krata :)
Pani Ekscelencja
PaniEkscelencja :)
;)))
agacia3

agacia3

Dodane 30.08 o 17:33
Obserwuj
Białe air force 1 <3

Białe air force 1 <3

Zgłoś naruszenie

estera1234

są niesamowite, jeszcze niedawno nosili je sami thrasherzy i nazywają się HIGH TOPY chyba tak się pisze..

 |  1.09 o 13:17  

Any

Tą są air force 1 i posiadam takie <3 Tak jaram się nimi:]

 |  30.08 o 18:15  

paulasx3

to nie są air maxy ;p

 |  30.08 o 18:04  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: