goska02

goska02

Dodane 19.05 o 20:11
Obserwuj
BIEGAMY BIEGAMY !!!

BIEGAMY BIEGAMY !

!!

Zgłoś naruszenie

sheismademoiselle

biegac trzeba umieć i chyba od tego trzeba zaczac. Bieganie nie jest zdrowe jesli nie rozbimy tego z glowa , a wiec przede wszystkim trzeba biegac odpowiednio do swojego tetna(znac jego zakres,ile wynosi tetno maxymalne itp) inaczej zbyt szybki bieg nie jest zdrowy. :)

 |  19.05 o 23:17  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: