Bluza ♥
Polubili:
kozielanka
i_zi
anusiek20
Piksonek
dione25
BS_4ever
this_is_good_tme
buterfly12
heheszek1206
Kasiula13
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Karo92
Znalazłam bluzy tej firmy, sa dosyć drogie, około 300 zł :(
anusiek20
Zajebiaszcza! ^^
konto-usunięte
mam cos podobnego, kupione w zwykłym sklepie:> Stilex bodajże :) u mnie na tablicy:)
asik2308
tk maxxx