bo są tego warte
Polubili:
winna123
kaminska01
Natalaa1408
princessca
rudaagee
LifeStory
Madeline8
MufinkowyLubis
asia9646
yarumi666
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Senile
Niezbyt...to tylko głupia historyjka, którą ktoś wymyślił i miliony ludzi w to wierzy. Te osoby są tyle samo warte co my i niczym się nie różnią, może nawet czasami są gorsze od innych.