Brawo kapitanie!
!
Polubili:
lexi_i
pacynka__
Double
batman_girl
Stilinska_24
Hope_And_Love
asami
anima1
wera791
esti_6
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kotcharlotka
Kocham ich;-P powodzenia chłopaki!
spina
Gratulacje dla całej naszej drużyny! Zgrali się wspaniale :)
asami
3 razy "K"- Kłos, Kurek i Kubiak :D