Bukiet IDEALNY!
!
Polubili:
MalaWpadka
abialonczyk
marta88119
daydreamer
rumiannka
Kamuu
anonimowygalijczyk
Kortina
szonia
maldestre
oraz 42 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamillllka
oj tak, piękny... szkoda ze ślub w sierpniu i konwali brak
elew1
ale też jeszcze jakieś inne, chyba dzwonki? ale bardziej przypominają kwiatki hiacyntów... ale bukiet jest przepiękny, taki delikatny.
soja_92
konwalie <3