Bukiet IDEALNY!
!
Polubili:
kwiatkowskaanna
MalaWpadka
KoLkA84
AnetaAnetaAneta
pozytywnienegatywna
aniao1405
Igga134g
Labidudaj
Marta_Skawinska
Pixie_Moon
oraz 42 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamillllka
oj tak, piękny... szkoda ze ślub w sierpniu i konwali brak
elew1
ale też jeszcze jakieś inne, chyba dzwonki? ale bardziej przypominają kwiatki hiacyntów... ale bukiet jest przepiękny, taki delikatny.
soja_92
konwalie <3