elasz

elasz od qqdaga

Dodane 20.07 o 9:41
Obserwuj
cebula w panierce + dip =przekąska

cebula w panierce + dip =przekąska

Zgłoś naruszenie

nankas

mi sie wydaje , że w ciescie takim jak na omlet jajko z mąka i bulka tarta obsypane i na olej

 |  6.09 o 13:17  

katrine11

dzieki ;)

 |  11.08 o 22:15  

FunkyGirl

Nie jestem pewna, ale chyba jest moczona w jajku i obtaczana w bułce tartej wymieszanej z przyprawami :)

 |  6.08 o 23:04  

katrine11

jaka panierka?

 |  6.08 o 19:26  

Rimka

raczej olej ;)

 |  3.08 o 12:18  

MagdalenkaM

jak pieczemy? w piekarniku czy wrzucamy do gorącego oleju? jak myślicie:)?

 |  2.08 o 14:19  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: