choineczka
Polubili:
skate121
stirlingite
monica432
my_inspirations
thekenitita
fioletowa87
laphi
natalia17
Anjaaa_Staaay
edi9a
oraz 32 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malyidiota
ło matulu ile roboty, podziwiam komuś, że się chciało :P
renata966
Ja też poczekam na kolejne rady - chce mieć taką samą
monitaj
marttini6 i byłabym wdzięczna za jakieś wyraźnie zdjęcia w jaki sposób przypalić te maleństwa żeby stworzyć choinkę :/ patrzę, patrzę i nie widzę :D
weronik05
marttini6 bedziemy czekac na twoja choineczke
marttini6
mysle ze sa przypalane, sama probowalam i na tasiamce 2,5cmm bede robic taka choinke jak wyjdzie to dam tu foto:-)
weronik05
wydaje mi sie , ze sa sklejane "goracym klejem"
monitaj
one są przypalane?
marttini6
kto zna rozxmiary tasiemki ktora tu uzyto?? prosze o szybka odpowiedz:-)dziekuje choinki sa sliczne
maryska666_69
polecam użyć makaronu muszelki :)