Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

ksiazka ktora zmienila moj ...
...
zegar drewniany
Obrączki ślubne
Niezwykła kolekcja obrączek...
surfujacy motor :))
...
Przeuroczy obrazek w stylu ...
...
<3..
...
:).
zaręczynowy <3 rustykaln...
róże
...
...
czas na kąpiel
ofiarna policjantka
prawdziwa przyjazn nie ma g...
pustynny kociak :)
...
smak mojego ulubionego owoc...
...
:3.
...
....
DzikiKwiat

DzikiKwiat

Dodane 8.07 o 19:33
Obserwuj

ciasto buraczane :)

Polubili: myszka695
Zgłoś naruszenie

mroofca

Dzieki wielkie :-) też jestem z lubelskiego więc dam rade ;-)

1  |  14.07 o 22:09  

mroofca

DzikiKwiat gdzie konkretnie kupujesz to ciasto? zjadła bym nawet takie z piekarni ;-)

 |  13.07 o 21:30   Pokaż odpowiedzi

DzikiKwiat

Mroofca masz absolutna racje!tez jadlam ale tylko z piekarni-akurat sprzedaja to ciasto od jakiegos czasu jako miejscowy przysmak:) smak ma zadziwiajaco slodki,delikatnie czuc aromat buraczka ale nie intensywnie,placek bardzo dobry,zwłaszcza pewnie taki domowy,trzeba wypróbować koniecznie:)

 |  8.07 o 22:38  

mroofca

Moja babcia robiła takie ciasto. To jest mój smak z dzieciństwa! Chciałabym jeszcze kiedyś zjeść takie ciacho bo jest naprawde pyszne ;-)

 |  8.07 o 22:14  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: