Mroofca masz absolutna racje!tez jadlam ale tylko z piekarni-akurat sprzedaja to ciasto od jakiegos czasu jako miejscowy przysmak:) smak ma zadziwiajaco slodki,delikatnie czuc aromat buraczka ale nie intensywnie,placek bardzo dobry,zwłaszcza pewnie taki domowy,trzeba wypróbować koniecznie:)
mroofca
Dzieki wielkie :-) też jestem z lubelskiego więc dam rade ;-)
mroofca
DzikiKwiat gdzie konkretnie kupujesz to ciasto? zjadła bym nawet takie z piekarni ;-)
DzikiKwiat
Mroofca masz absolutna racje!tez jadlam ale tylko z piekarni-akurat sprzedaja to ciasto od jakiegos czasu jako miejscowy przysmak:) smak ma zadziwiajaco slodki,delikatnie czuc aromat buraczka ale nie intensywnie,placek bardzo dobry,zwłaszcza pewnie taki domowy,trzeba wypróbować koniecznie:)
mroofca
Moja babcia robiła takie ciasto. To jest mój smak z dzieciństwa! Chciałabym jeszcze kiedyś zjeść takie ciacho bo jest naprawde pyszne ;-)