Co sądzicie?
Polubili:
LubieeToo
Make_a_wish
Morusek
asiaamorki15
truskawkowa95
mumia
mloda_ruda_tina
Fireworks
Mabi
LousiBH
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























heartcaannotfool
uwielbiam :) czytałam całą sage książek , film ogladałam <3 cudowne
pocopaczysz
jeżeli ktoś lubi takie klimaty to polecam
konto-usunięte
Słuchałem audiobooka - świetny. Widziałem film - wersja amerykańska (ta z fotki), podobno wersja oryginalna jeszcze lepsza. Jak obejżę to powiem.
justbeathe
uwielbiam :)