Rudolfik

Rudolfik

Dodane 23.01 o 22:16
Obserwuj
Co wybierasz?

Co wybierasz?

Zgłoś naruszenie

MalutkaX

przyjażń.... dlatego że miłość czasami przychodzi i odchodzi a prawdziwi przyjaciele zawsze zostają. moim zdaniem miłość czasami trudno znaleźć ale prawdziwych przyjaciół jeszcze bardziej

1  |  23.01 o 23:12  

Nesstie

mam to szczęście, że miłość i przyjaźń mam w jednym :)

1  |  23.01 o 22:20  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: