Coś o mnie ;)
Polubili:
Boziuchna
koniczyna1213
Kariteshi
RockDream
orangenanu
ponky
wisienka3343
Marta1309
MavisA
NikOla_II
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/