Coś o mnie ;)
Polubili:
miszmaszartystyczny
Kariteshi
orangenanu
Olifia26
Magdalena_dz
werra0
RockDream
MavisA
dark_side_666
jacaa08
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/