Coś o mnie ;)
Polubili:
Truskaweczka66
Majxp
CatNutella
KochamCieMisia
koniczyna1213
wisienka3343
sekrecik
anewoz979
hanisiii
callmeangel
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/