Coś o mnie ;)
Polubili:
alcik78
dark_side_666
ponky
Roksana_15
anewoz979
natalczi_98
RockDream
Midziuk
Majxp
Shaanti
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/