Coś o mnie ;)
Polubili:
Roksana_15
werra0
Majxp
alcik78
martysiaa_
andzik23
marchewkaa
Marta1309
Magdalena_dz
Darcia226
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/