Coś o mnie ;)
Polubili:
Majxp
Kariteshi
Truskaweczka66
redheaded91
martysiaa_
angiie_6
ego
martinaaa_88
NikOla_II
RockDream
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/