Coś o mnie ;)
Polubili:
andzik23
Shaanti
CatNutella
koniczyna1213
gorzkaosmaku
KochamCieMisia
miszmaszartystyczny
maniaaa88
_slowiczek_
Lola_94
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/