Coś o mnie ;)
Polubili:
maniaaa88
swearbels
any88
Olifia26
KochamCieMisia
elfik97
Kariteshi
alcik78
owieczka126p
werra0
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/