Coś o mnie ;)
Polubili:
koniczyna1213
kaerteraz
owieczka126p
anewoz979
Roksana_15
fuska96
alcik78
Darcia226
Boziuchna
KochamCieMisia
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/