Coś o mnie ;)
Polubili:
koniczyna1213
KochamCieMisia
alcik78
swearbels
Roksana_15
Midziuk
MavisA
kaerteraz
_slowiczek_
anewoz979
oraz 52 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dev
Ale teraz lansiarskie stało się nazywanie siebie introwertykiem... Śmieszne tak troche.
magdaleName
I o mnie :) ludziom niestety zawsze wydaje się ,że jestem zbyt dumna żeby z nimi spędzać czas ... :/