Coś w tym jest :-)
Polubili:
Ruutka
BlueWatermelon
violka33
kicia2805
Paula03
Kici
julitkax3
korni2107
sanchaty
mandarynka16
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























paulapuchciaegipt
Zawsze :D
Lizalika
Zabawne... Sama tak postępuję szczególnie kiedy jem chleb z nutellą xD
Mena87
tak właśnie
MissKarolina1088
hahaha