Cudny tatuaż: )
Polubili:
Focusowa
misiuuunia91
Hathaway
Marcys_1993
kinia07
zielina14
wariatka378
betki884
agati1985
zizi_dun
oraz 502 innych użytkowników
zizi_dun
Delikatny i śliczny , tylko dla mnie nie miałby żadnego znaczenia , a ja jak coś to tylko takie tatuaże bym sobie robiła. Dla ozdoby jest biżuteria.
melodyjka93
taki kobiecy <3
BlackBlood
Chociaż nikt by tak strzały nie nałożył na cięciwę
BlackBlood
Piękny, tym bardziej gdy jest się łucznikiem
ShhhITSaSecret
jest ok, wolę konkretne dziary
ZuzaNiki
Już niedługo będzie mój <3
veneticaafra
śliczny, taki delikatny
Kira91
Nie lubię tatuaży, ale ten jest śliczny <3
stawiamnamleko
Ale piękny :)
Error404notfound
łuk- jak najbardziej, ale reszta to nie mój styl
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.