czerń :3
Polubili:
99pln
my_ala
Kika_13
olenna
Brzydula123
chloeshanon1
HLD16
moonxxshine
Selavia
xBecia1
oraz 345 innych użytkowników
Oluq
Widziałam ostatnio podobną w Magnolii ;P Na żywo jest jeszcze lepsze wrażenie ;)
Nutka666
Piękna
agacshop
Bajka....
Kici
Cudo *.*
Klaudia2004
przepiękna:-)
sssusie
przepiękna, chciałabym taką
juzzia
moja ciocia z ameryki kupila mi podobna az zal w niej chodzic a drogie to
Zooee
gdzieeee moge taką dostac *.*
jasia_k
cudowna!
bonzus
OMG!!! <3 gdzie taką dostać? :( <3
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.