czerń :3
Polubili:
gabumry
szalona_sercem22
alka18
iga1637
Bertie01
elenagilbert
OlCziXxx999
Misiulka2445
99pln
klaodyn
oraz 345 innych użytkowników
Oluq
Widziałam ostatnio podobną w Magnolii ;P Na żywo jest jeszcze lepsze wrażenie ;)
Nutka666
Piękna
agacshop
Bajka....
Kici
Cudo *.*
Klaudia2004
przepiękna:-)
sssusie
przepiękna, chciałabym taką
juzzia
moja ciocia z ameryki kupila mi podobna az zal w niej chodzic a drogie to
Zooee
gdzieeee moge taką dostac *.*
jasia_k
cudowna!
bonzus
OMG!!! <3 gdzie taką dostać? :( <3
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.