czytanie...
Polubili:
BeataAna
bananek166
Lexia86
etoilee
koralowelove
my_heroin
truskafffka_
sekati
MiaKrus
RosaryPhantomhive
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























zimna_jak_lod
He... Startowałabym...Złoty medal dla Polski gwarantowany. Nawet dwa :-P
BeataAna
Oj startowałabym XD