:D !
Polubili:
kikaa1997
Olcia_1333
weraaaxd
ka5sia
Lola154
Roksana_15
Atagis
bk98
ImagineBlack
SzabaAslan
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Vici222
Szkoda że ja nie mam Gdzie biegac... Po drodze nie bo jest ruch i nawet chodnika nie ma bo mieszkam na wsi a w pole... trawa po pas :/