:D !
Polubili:
bk98
ka5sia
kikaa1997
Lolina333
Be_Fit97
SzabaAslan
Ouaa
blueefroog
Lola154
Olcia_1333
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Vici222
Szkoda że ja nie mam Gdzie biegac... Po drodze nie bo jest ruch i nawet chodnika nie ma bo mieszkam na wsi a w pole... trawa po pas :/