dawka miłości=)
Polubili:
Lychee
junis
PatrycjaNowocin
sprotte
kampap1996
Elwis
zuapchua
juwer96
Kotka_a
Misioo_3
oraz 63 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























lolerei
moja suczka "Diana" również lubi się opiekować moją małą kotką ("Nami") :) To takie słodkie :)
Lindusia15
Przeslodkie!...uwielbiam male kociaki ;D
diama1113
no właśnie
Kloii
Diama1113, jasne że nie zawsze muszą być, to tylko stereotyp ;)
diama1113
jakie ładne :D pokazuje, że pies i kot nie zawsze muszą być wrogami