Deser z pomysłem:)
Polubili:
Rybaaa
agawysz
nieznajoma_znajomego
Luelle21
marysia9907
JolantaKaczmarek
agrafkaa
aadka
Korsi
Thekarmel
oraz 232 innych użytkowników
klejnotSekwany
Pieknosci
marzenag_68
fajny pomysł
Agata2013
świetny pomysł
myszka21617
deser fantastyczny
adrianart
*_*
czajkosia
Żeby powietrze powoli ulatywało z balona należy przebić igła tuż pod supełkiem, czyli tam, gdzie nie jest on taki... napięty ; P
Korsi
loveee
biliabong
bardziej realne bylo by spuszczenie powietrza z balonu niz go przebicie, wystarczy go zawiązać tak aby później bylo łatwo rozwiązać i powoli spuszczać powietrze..
Edith_080
mi się wydaje że balony trzeba czymś nasmarowac żeby czekolada się nie przyczepila. ale czym to ja nie wiem ;D
mariolitaaa
Na pewno zależy to od czekolady. Próbowałam dziś robić, czekolada zastygła ale bolony po pęknięciu jak się okazało przykleiły się do czekolady albo czekolada do nich ;)
Użytkownicy także przypinają:



























Zaloguj się, aby dodać komentarz.