Deszcz padito
Polubili:
Death_note
achudziakowa400
BlueRose1771
klaudyna_krolak
andziabarbi
princesa00
madzia_lena52
swanka
Aureola2002
adatje
oraz 30 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























majaolaz
nienawidzę tej piosenki
Roksana091
A ja bardziej niż deszczito mam dość słuchania po raz setny w radiu tej piosenkito :-P
pure_love
mogłam tak spiewać w te wakacje nad morzem haha
kawowa
Superito to wierszito :) Ha ha hi to
Truskaweczka_22
Despacito -.-