Deszcz padito
Polubili:
czekotubka831
marymaraa
Wiolunka
marikamika
pure_love
klaudiah25
Ann100
ewelinadz7
swanka
ewac123
oraz 30 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























majaolaz
nienawidzę tej piosenki
Roksana091
A ja bardziej niż deszczito mam dość słuchania po raz setny w radiu tej piosenkito :-P
pure_love
mogłam tak spiewać w te wakacje nad morzem haha
kawowa
Superito to wierszito :) Ha ha hi to
Truskaweczka_22
Despacito -.-