Deszcz padito
Polubili:
ewac123
Ultrafashionable
madzia_lena52
Dominika2004929
SiSuniashop
jurajska7
Harendaa_3113
swanka
Death_note
MoniaxD7722
oraz 30 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























majaolaz
nienawidzę tej piosenki
Roksana091
A ja bardziej niż deszczito mam dość słuchania po raz setny w radiu tej piosenkito :-P
pure_love
mogłam tak spiewać w te wakacje nad morzem haha
kawowa
Superito to wierszito :) Ha ha hi to
Truskaweczka_22
Despacito -.-