Deszcz padito
Polubili:
Ultrafashionable
ewelinadz7
emila189
achudziakowa400
karolinka56
olek8
Harendaa_3113
Death_note
princesa00
Jamajca
oraz 30 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























majaolaz
nienawidzę tej piosenki
Roksana091
A ja bardziej niż deszczito mam dość słuchania po raz setny w radiu tej piosenkito :-P
pure_love
mogłam tak spiewać w te wakacje nad morzem haha
kawowa
Superito to wierszito :) Ha ha hi to
Truskaweczka_22
Despacito -.-