DIY, handmade, pomysły.
Polubili:
jekatierina
Beata5727
Nataliawozniak1
czarnaaaxd
paulinka1430
OoLliiwiia
Patrycia
czis21
justdoit
cukierk1
oraz 27 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























motylek072002
robiłam takie serduszka
nikusiabe
Świetne ;D
paulinka1430
prześwietny pomysł! :)
lila17021987
fajnie to wygląda
sensi93
ty żelazkiem to z obu stron? czy tylko z lewej?
baasiula
takie filcowe łatki są śliczne :) o wiele lepiej to wygląda niż takie naszywane łaty
politicman
Muszę spróbować.