DIY, handmade, pomysły.
Polubili:
paulinka1430
Bober
PolciaSzybkowska
soolros
nati22061999
czarnaaaxd
Nataliawozniak1
IloveDIY
claudiaa7
Emki123
oraz 27 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























motylek072002
robiłam takie serduszka
nikusiabe
Świetne ;D
paulinka1430
prześwietny pomysł! :)
lila17021987
fajnie to wygląda
sensi93
ty żelazkiem to z obu stron? czy tylko z lewej?
baasiula
takie filcowe łatki są śliczne :) o wiele lepiej to wygląda niż takie naszywane łaty
politicman
Muszę spróbować.