DIY, handmade, pomysły.
Polubili:
gelusia98
veroslawa
crazzyymofoss
ma_na89
rosse209
japanesegirll17
matra1
ada88
latikaaa
pola24680
oraz 17 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Madziunia225
;3
Patrycja_ca3
piękne i takie proste
lila17021987
genialne
olka44
Balon namoczyć w wosku i jak wyschnie to przebić :)
olusolus
super
Chuda2008
Tu masz w komentarzach opisane,jak to zrobic zszywka.pl/p/146-112056.html
Artina
jak to jest zrobione?