Dokładnie !
!! <3
Polubili:
welka1234
malinaj
Double
anusiek20
_Bones_
Bailey
LousiBH
kinia1599
violettocholiczka
WampirzycaxD
oraz 21 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























karolla2000
ja zawsze w czasie wakacji spisuję wszystkie książki, które przeczytałam, a później jak wolne się kończy to robię podsumowanie, żeby na nast. rok przeczytac jeszcze więcej xd
Werka_a
Czytam właśnie ,,Zapomnij ze mną" super ciekawe !! <3