Dokładnie !
!! <3
Polubili:
iwa18
babdzieg
coruscare
Truskaawa
wiwi_
smile17
lovelyalice
ainaairam
killer_of_love_97
rebelde
oraz 21 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























karolla2000
ja zawsze w czasie wakacji spisuję wszystkie książki, które przeczytałam, a później jak wolne się kończy to robię podsumowanie, żeby na nast. rok przeczytac jeszcze więcej xd
Werka_a
Czytam właśnie ,,Zapomnij ze mną" super ciekawe !! <3