Więcej zszywek z tablicy

taa

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
,,,
...
...
...
...
...
GIF ..
...
...
HUCZUHUCZ GDYBY NIE TO ♥
...
...
GIF...
...
GIF
...
achedache

achedache

Dodane 20.08 o 12:49
Obserwuj
DUŻO

DUŻO

Zgłoś naruszenie

Sssander21

no i ja też...i nie wiem czy śmiać się czy płakać...

1  |  8.09 o 21:50  

milowera

Czasami wydaje mi się, że o każdy kolejny raz za dużo...

1  |  20.08 o 15:48   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: