eh..
:(
..najgorzej..
Polubili:
kurdulas
2002marta
IN204
nika94
PatrycjaXD
Pauluskaa020
dreamsmydrug
Luna151
Karu333
Gekoon_x
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























gonewiththewin
dokładnie.. a łzy same lecą.. najgorzej jest nocą, tęsknota zabija :(((
Madzix1314
serce pęka
Gekoon_x
Najgorsze..