Eleganckie!
:D
Polubili:
gabubu83
Fashionistka022
Marcrlinka12034
violiann
karlock
gibson164
aniaa1
Ewelasypel11
orangenanu
Jula_Unicorn
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3