Eleganckie!
:D
Polubili:
Fashionistka022
my_world9
kasiuniabe
karlock
monia19957
violiann
Jula_Unicorn
orangenanu
rockess
ola91
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3