Eleganckie!
:D
Polubili:
kasiuniabe
rockess
monia19957
Fashionistka022
my_world9
korni2107
ola91
Jula_Unicorn
Marcrlinka12034
ego
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3