Eleganckie!
:D
Polubili:
gibson164
korni2107
Ewelasypel11
orangenanu
Fashionistka022
ego
monia19957
violiann
karlock
aniaa1
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3