Eleganckie!
:D
Polubili:
rockess
kasiuniabe
orangenanu
Fashionistka022
Jula_Unicorn
Ewelasypel11
gabubu83
ego
gibson164
Marcrlinka12034
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3