Eleganckie!
:D
Polubili:
Ewelasypel11
gibson164
karlock
gabubu83
my_world9
orangenanu
Marcrlinka12034
rockess
violiann
aniaa1
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3