Eleganckie!
:D
Polubili:
Marcrlinka12034
ego
kasiuniabe
aniaa1
monia19957
rockess
gibson164
Jula_Unicorn
violiann
korni2107
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3