Eleganckie!
:D
Polubili:
Jula_Unicorn
gabubu83
ola91
monia19957
karlock
gibson164
violiann
orangenanu
rockess
korni2107
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3