Eleganckie!
:D
Polubili:
ola91
gabubu83
kasiuniabe
rockess
orangenanu
karlock
Ewelasypel11
ego
korni2107
my_world9
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3