Eleganckie!
:D
Polubili:
Ewelasypel11
orangenanu
Marcrlinka12034
Jula_Unicorn
aniaa1
Fashionistka022
ego
korni2107
monia19957
ola91
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3