Eleganckie!
:D
Polubili:
ego
monia19957
orangenanu
ola91
aniaa1
korni2107
gabubu83
violiann
kasiuniabe
my_world9
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























misiauk
mam takie :) bardzo wygodne, kupiłam je 3lata temu, nadal wyglądają dobrze, tylko gumka się rozciagnela przy kostce.
czita007
Gdzie znajdę takie sandałki? :3