nolska

nolska od trebor

Dodane 23.02 o 22:58
Obserwuj

extra to wygląda :):*

Zgłoś naruszenie

patrycjajoker

Śliczne! Jakiej gazety użyłaś? Ja próbowałam z wyborczą ale nie współpracuje :)

 |  11.03 o 21:41  

Ewacia06

Są ślicznę - próbowałam kiedyś ale jakoś mi nie wyszło :/

 |  23.02 o 13:19  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: