OLAleksandra12

OLAleksandra12

Dodane 20.08 o 1:05
Obserwuj
Fajne?

Fajne?

Zgłoś naruszenie

Martsien

Świetny film, bo książki jeszcze nie czytałam. Wzruszający, piękny, opowiadający o głebokiej i dojrzałej miłości dwojga ludzi, którzy czerpią z życia jak najwięcej, bo każdy ich dzień może być tym ostatnim. Wspaniały!

 |  20.08 o 10:30  

fight_for_this_love

fajne ? to nie jest określenie do tego filmu/książki. Jedyne słowa jakie pasują to : zaskakujący , błyskotliwy , smutny , ciekawy , godny polecenia

 |  20.08 o 9:45  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: