forteca :D
Polubili:
bella9651
665301
magdalena04
magda2011
directioner4ever
dzola97
agaaga4410
sasza146
kicia77
oklaska9
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agaaga4410
Dlaczego, pytam dlaczego jak byłam mała nie miałam takiej kanapy :/ zamiast tego musiały mnie zadowolić krzesła prześcieradła i koce :D Pomysł super