Fotel marzenie ♡
Polubili:
LadyMagika
pani_ko27
kobaltowalady
karlock
ali07
sungia
wszystko99
Rayne
pepito
LaaPolskaa
oraz 29 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























wiossna
Teraz to i moje marzenie:)
malmie
Boski. Myślę, że pasowałby do mnie jak ulał:)