wiska

wiska

Dodane 27.09 o 22:36
Obserwuj
fotosy

fotosy

Polubili: Magdalena_B
Zgłoś naruszenie

Serduchooo92

Zinga, niekoniecznie by wyszla kiszka ;) 4 zdjęcie nie wygląda na trudne, ołówkiem narysować delikatnie serce na ścianie i przyczepiać zdjęcia :D

 |  21.10 o 22:16  

Zinga

Jak ja bym spróbowała zrobic coś podobnego to by wyszła jakaś kiszka -.-

 |  16.09 o 22:06  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: