gabi777

gabi777

Dodane 11.05 o 15:10
Obserwuj
Funkcjonariusze...

Funkcjonariusze...

Zgłoś naruszenie

kasiulqa92

dlaczego oni go usypiają przecież jest zdrowy i mógłby jeszcze pożyć!!!!

 |  11.05 o 15:55  

Ola19892109

biedny piesek idzie jak na ścięcie chociaż go godnie pożegnali

 |  11.05 o 15:28  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: