Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

///
///
///
...
Wiosenna stylizacja z satyn...
........................
///
...
###
...
...
...
///
♡♡♡
.....................
xxx
..................
......
Ooou
.........
...
...
///
groszki
Hit czy kit? #uglysneakeers
;))
kiman

kiman od czarnadama333

Dodane 20.02 o 21:19
Obserwuj
;>

;>

Zgłoś naruszenie

czarnadama333

Dziękuje wam wszystkim :D

 |  21.02 o 23:31  

Nitula_96_

niestety w tej chwili niedostępne

 |  21.02 o 21:53  

CrazyGirl156

widziałam vansy takiego typu w sizerze w Krakowie :)

 |  21.02 o 17:05  

Karola773

vansy Old skool

 |  21.02 o 7:12  

Lizz26

piękne, też chcę takie *.*

 |  19.02 o 22:05  

traveller

Dokładniej ci nie powiem, ale są to Vans' y. Polecam szukać na strinach internetowych Vans lub innych takich z butami sportowymi.

 |  19.02 o 21:09  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: