ha;-)
Polubili:
serzolty_0
x6kasia9x
karolciao
sylwia1999
padarzontko
xagnesx
osamd
sweetascherrywine
Goga3108
MoniaLonia
oraz 15 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























sweetflesh
:-)
x6kasia9x
Wolałabym jakieś F80 no tak ewentualnie e90 :D