hah prawda
Polubili:
LovelyPathToParis
mchanel
Koru
sylwuchaaaa
kalamburka90
Fear_Shadow_Life
2002marta
Juliet02
Rudyrydz
iwa8830
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























SkinnyCassie
Ja niestety nie dałam rady. Nawet używając wrzątku na zakrętce. Na szczęście tata mi otworzył... a poźniej zaopatrzę się w otwieracz do słoików :)