Więcej zszywek z tablicy
przeczytałam wszystkie 3 części książki. i potwierdzam opinie fioletowyjez :)
Po tym jak zobaczyłam jak ta książka została napisana, stwierdzam że filmowcy robili co mogli żeby jakoś sensownie to wyszło
Ale pierwsza część filmu badziewna ;/
uwielbiam
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
2
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
kosta2ll
przeczytałam wszystkie 3 części książki. i potwierdzam opinie fioletowyjez :)
fioletowyjez
Po tym jak zobaczyłam jak ta książka została napisana, stwierdzam że filmowcy robili co mogli żeby jakoś sensownie to wyszło
kosta2ll
Ale pierwsza część filmu badziewna ;/
baskuul
uwielbiam