hmm ktoś próbował ?
Polubili:
kedde
K_Mikusek99
fochild
Julka19925
klaudiaaa09
mariola1206
ani9588
martynaw01
martusia177
witos
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Shina02
Zbrodnia doskonała. Nutella już w sobie ma tone cukry i dodajcie sobie do tego jeszcze cukier a czemu by nie xD ahahahahah
atramentoowa
Nutella i dodatkowo cukier O.o