I BELIVE, I CAN FLY...
:-)
Polubili:
Kurczak01
kasiaxx
Igga134g
annbia
tusiorek1
duuni00
lonelyxx69
wataszka
murple
innadziwna
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kasiaxx
I believe I can touch the sky. .. :P
xoniezaleznaxo
i od razu nuce piosenke :P