I BELIVE, I CAN FLY...
:-)
Polubili:
wataszka
weronikam32
mokoroko234
annbia
paulinkaz2000
Igga134g
tusiorek1
megalinda99
lonelyxx69
wiki989
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kasiaxx
I believe I can touch the sky. .. :P
xoniezaleznaxo
i od razu nuce piosenke :P