identyczny mam rano.
/
Polubili:
julkarz
KamilkaKwiatuszek
kashii87
EjDzej
lovee_fit
oxenshi
truskawka666
beautifulbodyforever
Budyniowa2
workout
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























EjDzej
Zazdroszczę!
elka23454
ehh...wiem jak to jest, może nie mam takiego, ale rano zawsze mam lepszy, gorzej później, Ale tak to już jest , rano pusty żołądek , a później w ciągu dnia zbiera się wszystkiego i niestety to widać :(