ja jestem inteligentna ;) a Wy?
Polubili:
fea
orchideaidea
angel465
_WhiteAngel_
orzech_xd
asxxx
joa11
kasiaaaaaaaaaaa
nat152
Aleksandra2900
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kisielmniam
Szufladkowanie ludzi na podstawie takiego obrazka nie jest oznaką inteligencji, co najwyżej braku wyobraźni i dojrzałości. Ludzi nie nam dane osądzać, a nie każda sytuacja jest jednoznaczna i prosta. Miłego dnia.
Cysiek
podobnie jak ty ;)