ja jestem inteligentna ;) a Wy?
Polubili:
orzech_xd
fea
angel465
nat152
paulik01
asxxx
e_krynia
_WhiteAngel_
kasiaaaaaaaaaaa
aneta13
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kisielmniam
Szufladkowanie ludzi na podstawie takiego obrazka nie jest oznaką inteligencji, co najwyżej braku wyobraźni i dojrzałości. Ludzi nie nam dane osądzać, a nie każda sytuacja jest jednoznaczna i prosta. Miłego dnia.
Cysiek
podobnie jak ty ;)