ja w święta xD ☺☺
Polubili:
Agata_Happy
krystyna3388
Gpigwa
paula0092
tosiatosia123
Szymi2005
Truskaweczka66
agata_098
white_fedora
serdel1
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























angelika1312
Mój narzeczony mówi, że na "deserek zawsze jest miejsce. Bo deserek nie trafia do brzuszka tylko do serduszka <3" Tak. To powiedział dorosły facet xd
Karolina369
moja mama dzisiaj ,,koniec obiadu,dopcham serniczkiem,,
Truskaweczka66
Na serniczka zawsze jest miejsce w brzuszku! <3
tosiatosia123
Zgadzam się :-D