ja w święta xD ☺☺
Polubili:
paula0092
Klaudusiowata14
Agata_Happy
tosiatosia123
serdel1
ddagunia_02
kreatywna33217
white_fedora
Szymi2005
agata_098
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























angelika1312
Mój narzeczony mówi, że na "deserek zawsze jest miejsce. Bo deserek nie trafia do brzuszka tylko do serduszka <3" Tak. To powiedział dorosły facet xd
Karolina369
moja mama dzisiaj ,,koniec obiadu,dopcham serniczkiem,,
Truskaweczka66
Na serniczka zawsze jest miejsce w brzuszku! <3
tosiatosia123
Zgadzam się :-D