Więcej zszywek z tablicy
Ładnemu to we wszystkim ładnie <3
On jest tak mega przystojny !!! mógłby tylko te włoski ściąć, według mnie oczywiście ale co kto lubi ;p
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
13
3
9
7
5
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Agacia26
Ładnemu to we wszystkim ładnie <3
Claudinita
On jest tak mega przystojny !!! mógłby tylko te włoski ściąć, według mnie oczywiście ale co kto lubi ;p