jeżeli plan niewypali:,.
Polubili:
Agnese
Belial
kate193752
nadzieja_
smerfik
MartuchnaHinc
kaza
Kleosia2104
MartaGruszczyska
Kasia135593
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























porazka
a co po ,,z''???
emka03
Otóż to ;)
nadzieja_
Racja :D.
Belial
No pewnie :D
powerisback
No właśnie :D