Kanapeczki :D
Polubili:
mszak
maximerider
nina007x
Candies1801
anineczka2000
hanczihanusia003
hikatrin
akj25
gabii997
Mufinka24
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























nati0402
Próbowałam wszystkich. Pyszne, poza jednym wyjątkiem, ta kanapeczka z bananami, po prostu nie smakowała mi.
patmysz
Mozna sie dowiedziec co na poszczegolnhyc kanapkach sie znajduje? Glwonie chodzi o przyprawy.