Klasycznie :)
Polubili:
magdalena28041986
xmartynax
blondas7
justyneczka1004
szywkapi
Eveline1997
anneczka
buziakxd
dorcia593
twojaparanoja
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)