Klasycznie :)
Polubili:
justynamysza91
IsabelleM86
PannaRy
ananasek25
mrowka1610
vertheer
Ancik115
monik6
xxmissingxx
wiktoria15
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)