Klasycznie :)
Polubili:
nel0waa
cyckipompa
kobieluszpatrycja
apricot_smile
system019
xaleksandra
Weronika214
loveloveit
aneczka485
Hellene
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)