Klasycznie :)
Polubili:
draganek
PannaRy
system019
kasmyk
orangenanu
an_naa
kann83
Czekoladaa123
margolcia0303
kingusia84
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)