Klasycznie :)
Polubili:
zlosnica
an_naa
KamilkaKwiatuszek
ewelinkach16
Ewacia06
Ancik115
beebee
Claudia79
tweety1810
olusia1234
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)