Klasycznie :)
Polubili:
magda1998sa
Agatol
szpile2001znak
ananasek25
twojaparanoja
kingusia84
efieszet
blondas7
sylwetka91
zuzala
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)