Klasycznie :)
Polubili:
cukiereczek012
Vans_123
Agatka20042
Czekoladaa123
beebee
sandrak6
MojaMama
olcia1195
alouette
Kaaasiaa7893
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)