Klasycznie :)
Polubili:
Anga2309
mimir9611
aneta140393
anka06126
babiii00
Currant
GloomySunday
xredlipsx
cygana3
szpile2001znak
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)