Klasycznie :)
Polubili:
ananasek25
patryszka100
intro31
Claudia79
xmartynax
cnkjsdv
wika170397
Domi6495
d_paulina
aneta140393
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)