Klasycznie :)
Polubili:
Claudia79
Iza09
pasteltouch
wiktoria0632
dream1about4me
fejmsiezgadza001
malenika91
pati41096
Millenka9610
mimir9611
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)