Klasycznie :)
Polubili:
orangenanu
sandra3321
malenika91
GabiM
xredlipsx
szpile2001znak
cyckipompa
magda1998sa
aneczka485
apricot_smile
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)