Klasycznie :)
Polubili:
gaia_tuvan
justynamysza91
asiulicek87
babiii00
GreenCat
beebee
Ancik115
wiktoria15
stubborngirl1
buziakxd
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)