Klasycznie :)
Polubili:
blondas7
kaylee
Ancik115
mrowka1610
cyckipompa
emiliagoryczko
miliutka21
anka06126
magda1998sa
olusia1234
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)