Klasycznie :)
Polubili:
possibiliyty
dream1about4me
asitka
ewuuuuu
Lilijka
apricot_smile
atrophyy
Currant
Agatka20042
kobieluszpatrycja
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)