Klasycznie :)
Polubili:
stubborngirl1
wiktoria15
olusia1234
baszakova
Agatol
jula96
anneczka
skoda224
weronika1998
ewunia999
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)