Klasycznie :)
Polubili:
asia9209
xxmissingxx
buziakxd
Olciaaa_18
Domi6495
dianka1033
pasteltouch
skoda224
aneta140393
beebee
oraz 158 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























malincia88
przepiekne buty!
diama1113
ta torebka to marzenie !
ecia0109
Klasycznie i pięknie c;
tutsade
chcę taką koszule !
LuSk_a
podoba mi się :)