Klaus i Caroline
Polubili:
dagmara350
AleLis
igielka24
Activiadora
kitty890
Mazda
cranberry12082
Ewacia06
YuukiVK
jadzia1724
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























dagmara350
''Koniecznie oglądajcie, odcinek 18 będzie on bardzo dobrym odcinkiem. Chociaż domyślam się, że zaraz po emisji 16 odcinka dostanę masę przepełnionych nienawiścią wiadomości, ale zobaczymy.'' ''Będzie to bardzo ważny odcinek dla Klaroline.'' - mówi Joseph Morgan
dagmara350
No oby tak było
Tili
Oby to była Caroline... inaczej zatłukę scenarzystów!
dagmara350
To nie jest koniec zaskoczeń ze strony Klausa. Przeczytałam w spoilerze że w marcowym odcinku Klaus wyląduje w łóżku z pewną kobietą. Obstawiam że z Caroline
Lena2102
Płaczący Klaus...:(
hardorezoza
Ta scena z 13 odcinka mnie powalila