Więcej zszywek z tablicy

teksty

ja mam wiele :) uwielbiam k...
...
...
...
.....
Bądź szczęśliwy ;)
...
Płynna dieta
☺☺☺
...
Nie ma...
"Wszystko wroci nam w ...
....
....
Joanna Chmiel  " mieli...
...
6!!!!
Chciałam żebyś kochał mnie ...
xxx
uśmiecham się do ciebie Aniele
...
hmmmmn
Zawsze..-Mały książę
urodziłam się w niewłaściwy...
kocham ten wiersz.
śliczne
magicraspberry

magicraspberry od Hejlobuzy_g

Dodane 26.02 o 19:02
Przypięte z kochaliśmy się...
Obserwuj
kochaliśmy się...

kochaliśmy się...

Zgłoś naruszenie

Laaiilaa

Te statystyki... :D

 |  3.02 o 17:46  

lupilatuli

A ja czegoś nie czaje bo zawsze to chłopak musi byc ten gorszy, a dziewczyny też są takie ;p

1  |  30.01 o 19:00   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: